Strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies) do prowadzenia statystyk odwiedzin.

close

Regulamin sklepu

I. Warunki ogólne

 1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.nakoszulkach.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu drogą wysyłkową. Nie ma możliwości indywidualnego odbioru zakupionego towaru. Po konsultacji mailowej istnieje możliwość bezpłatnej dostawy towaru na terenie miejscowości: Głogów Małopolski, Rzeszów i trasie pomiędzy nimi.
 2. Sklep www.nakoszulkach.pl jest prowadzony przez firmę:
  www.NAKOSZULKACH.pl
  Lipie 177, 36-060 Głogów Małopolski
  Nip 813-317-65-87
  Regon 180776376
 3. Wszystkie podane w sklepie ceny są cenami brutto i zawierają już podatek VAT.
 4. Sprzedawane produkty są nowe, nigdy nie używane, wolne od wad - chyba, że w opisie zaznaczono inaczej.
 5. Ceny za nadruki są orientacyjne dla typowych zleceń i mogą ulec zmianie podczas końcowej wyceny.
 6. Na każdy sprzedany towar otrzymają Państwo dowód zakupu - fakturę VAT imienną lub na firmę. Aby otrzymać fakturę VAT na firmę należy poprawnie wypełnić dane firmy wraz z NIP.
 7. Nadruki wykonujemy wyłącznie po przedpłacie na konto (są nieusuwalne więc musimy mieć pewność, że klient się nie rozmyśli z zakupu).
 8. Dane do przelewu otrzymają Państwo w mailu OD PRACOWNIKA OBSŁUGUJĄCEGO SKLEP z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia do realizacji wraz z ostatecznym wyliczeniem kosztów uwzględniającym nadruki i cenę wysyłki. Odpowiedź powinni otrzymać Państwo w 48h robocze od momentu wysłania zamówienia. Jeśli w tym czasie nie będzie odpowiedzi z naszej strony prosimy o kontakt telefoniczny.
 9. Czas realizacji zamówienia zależy od jego wielkości. Zamówienia realizujemy według kolejności przyjętych zgłoszeń. Nie jest on jednak dłuższy niż 5 dni roboczych.
 10. Zamówienia można anulować do momentu fizycznego rozpoczęcia ich realizacji.
 11. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o czym niezwłocznie powiadomimy Zamawiającego.
 12. Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane teleadresowe (nieistniejący e-mail, lub brak telefonu) nie będą rozpatrywane.
 13. Wprowadzone dane osobowe służą jedynie realizacji złożonych zamówień. Nie odsprzedajemy ich osobom trzecim ani sami nie korzystamy z nich dla swoich celów reklamowych.
 14. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
 15. Strona używa plików coockie (ciasteczek) wyłącznie w celach statystycznych.
 16. Zakup w sklepie internetowym www.nakoszulkach.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

II. Wysyłka towaru

 1. Wysyłkę prowadzimy przy pomocy Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD.
 2. Po nadaniu przesyłki informujemy o tym fakcie klienta drogą mailową. Jeśli wysyłka była kurierem to otrzymają Państwo od nich maila gdy paczka trafi na terminal i następnego jak zostanie wydana do doręczenia. Jeśli wysyłka była pocztą to będzie to tylko mail z numerem przesyłki.
 3. Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu w przypadku firm kurierskich są stałe dla paczek do 30kg. W przypadku Poczty Polskiej zależą od wagi.
 4. Bezpłatna dostawa: dla zamówień od 10 sztuk bezpłatnie dostarczamy towar na terenie miejscowości Głogów Małopolski, Rzeszów i trasie pomiędzy nimi.

III. Zwroty i wymiana towaru

 1. Kupujący ma prawo do zwrotu nieużywanego towaru w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyn. Za nieużywany towar uważamy taki, który jest w stanie jaki dostarcza nam producent, czyli przede wszystkim nieprany i bez nadruków.
 2. Nadruki na odzieży są wykonywane specjalnie na zamówienie klienta. Powoduje to, że odzież staje się używana (czyli inna niż ta, którą otrzymujemy od producenta). Dlatego po ich wykonaniu nie ma możliwości wymiany na inne rozmiary, kolory ani nie przyjmujemy ich zwrotów, chyba, że nadruk został źle wykonany z naszej winy. Jeśli nie jesteś pewien rozmiaru lepiej poproś nas o zmierzenie przed wykonaniem nadruku.
 3. Przy zwrotach koniecznie należy dołączyć pisemną (może być drogą elektroniczną) informację na jakie konto należy dokonać przelewu.
 4. Zwroty prosimy wysyłać na dane adres: www.nakoszulkach.pl, Lipie 177, 36-060 Głogów Małopolski.
 5. Należność za zwrócony towar przelejemy do 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki na dane jakie podał klient.

 

IV. Ochrona danych osobowych

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych” lub "RODO"), informujemy w jaki sposób wykorzystujemy, przekazujemy i chronimy dane osobowe naszych Użytkowników.

 1. Administratorem danych osobowych Użytkowników jest www.NAKOSZULKACH.pl, Lipie 177, 36-060 Głogów Małopolski, Nip 813-317-65-87, Regon 180776376.
 2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1,3 i 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem serwisu. Służą wyłącznie do wystawienia faktury, wysyłki towaru i korespondencji (adres e-mail) dotyczącej realizacji zamówienia.
 3. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne a zgoda na ich przetwarzanie niezbędna do zrealizowania zamówienia.
 4. Gromadzone dane to imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu a w przypadku firm dodatkowo nazwa firmy, numer NIP oraz adres siedziby.
 5. W celu doręczenia zamówionych towarów dane niezbędne do właściwego zaadresowania przesyłki są przekazywane firmom świadczącym usługi kurierskie.
 6. Użytkownik ma dostęp do swoich danych i może je modyfikować. Dane te są przechowywane bezterminowo do momentu wyrażenia chęci ich usunięcia przez użytkownika. Wniosek o usunięcie danych osobowych należy przesłać na adres nadruki@nakoszulkach.pl, koniecznie z adresu e-mail na który zostało zarejestrowane dane konto. Administrator może odmówić usunięcia danych Użytkownika jeśli wykaże nieuregulowane płatności i zachowanie tych danych jest niezbędne do wyjaśnienia tych okoliczności.

Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilęSigns.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej